Tynki dekoracyjne

Wychodząc naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów do oferty wprowadziliśmy wykończenia wnętrz tynkami dekoracyjnymi. Tynkowanie artystyczne daje wnętrza niepowtarzalny i oryginalny efekt, a ich trwałość sprawia, że cieszą oko wiele lat. W ofercie mamy :

beton – obecnie jeden z najpopularniejszych tynków dekoracyjnych. Sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych. Wykonujemy beton architektoniczny lub dekoracyjny. W ofercie mamy betony wapienne, polimerowe, akrylowe oraz imitacje płyt betonowych.

korten – popularnie nazywany rdzą. Powłoki ścienne pokryte tym materiałem idealnie wpasowują się w nowoczesne i oryginalne wnętrza dla klientów podążających za trendami. Efekt korozji uzyskuje się w sposób naturalny, a wprawiony fachowiec uzyskuje zawsze końcowy wygląd zgodny z oczekiwaniami projektanta.

mikrocement – bardzo wytrzymały tynk dekoracyjny. Jest odporny na wilgoć, pleśnie i grzyby co sprawia, że idealnie nadaje się do pomieszczeń użytkowych tj. łazienki, korytarze, kuchnie.

stiuk wenecki – tynk szlachetny z efektem marmuru. Tego rodzaju powłoki pozwalają na osiągnięcie efektu kamienia półmatowego lub ultra połysku a dzięki zastosowaniu powłok z wosku także nabywa cech wodoodporności.

trawertyn – tynk dekoracyjny imitujący kamień. Bardzo twardy materiał i mało podatny na zużycie. Najczęściej wykonywane powłoki do Travertino Romano i Travertino Naturale.

farby dekoracyjne – dają duże możliwości w zakresie uzyskiwania kolorystyki i faktur. Najbardziej popularne to farby z efektem piasku kryształowego lub aksamitem.